Nowa jakość w Twojej kuchni:

Wyciskarka wolnoobrotowa Artnico SP-80 specjalnie zaprojektowanie urządzenie które łączy w sobie najwyższą wydajność wyciskania z eleganckim wyglądem. Sprawdź i przekonaj się ile potrafi to niewielkie urządzenie.

right

Nowoczesny design który wyróżnia.

Artnico SP-80 to niewielkich rozmiarów urządzenie mające w sobie wielką siłę. Zostało ono wykonana z najwyżej jakości materiałów pozbawionych BPA. Niewielkie rozmiary pozwolą, aby było ono stałym elementem każdej kuchni dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł przygotować pyszne i zdrowe soki.

right

Najwyższa technologia dla każdego.

W urządzeniu Artnico SP-80 wykorzystano najbardziej innowacyjne technologie. Zastosowany system wyciskania soku na wolnych obrotach pozwala uzyskać sok z większą ilością cennych dla zdrowia organizmu witamin i mikroelementów.

right

Wałek

Wałek ślimakowy, czyli serce systemu wyciskania na wolnych obrotach, jest wykonany z ekologicznych materiałów, które nie przyczyniają się do degradowania składników odżywczych zawartych w soku. Otrzymujemy 100% nierozcieńczonego, świeżego ekstraktu o naturalnym smaku i wartościach odżywczych.

right
right

Mocny 150W silnik

Jeśli wałek ślimakowy jest sercem Artnico SP-80, to jej płucami niewątpliwie jest niezwykle wydajny 150 watowy silnik, który pracuje w technologii wolnoobrotowej. Ten fakt ma kolosalne znaczenie dla jakości soku – wolno obracający się silnik nie wytwarza ciepła, które przyczynia się do utleniania i niszczenia cennych witamin jeszcze w procesie produkcji. Wpływa to także korzystnie na żywotność mechanizmu, który zużywa się wolniej od tradycyjnych silników znanych z innych wyciskarek.

right
right

Funkcja REVERSE

Artnico SP-80 została wyposażona w funkcję REVERSE, czyli po prostu możliwość chwilowego przejścia na obroty wsteczne. Jej przydatność można docenić szczególnie w momencie, gdy zbyt duży bądź zbyt twardy produkt zablokuje silnik i uniemożliwi dalszą pracę. Wtedy przy pomocy funkcji Reverse produkt zostaje „wypchnięty” z powrotem do wylotu i natychmiast można kontynuować pracę.


right
right

Więcej możliwości

Dla urządzenia Artnico SP-80 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia. Z łatwością radzi sobie nie tylko z miękkimi owocami, ale także z twardymi warzywami jak marchew, seler czy burak. Cytrusy także nie stanowią żadnego problemu. Artnico SP-80 radzi sobie również z liśćmi oraz ziołami, które mogą być doskonałym dodatkiem do wyciśniętych soków.

right
right

Wysoka kultura pracy.

Dzięki zastosowaniu silnika o najwyżej jakości możemy być pewni, że urządzenie będzie służyło przez wiele lat. Użyta technologia ogranicza emisję ciepła, nie niszcząc tym samym składników odżywczych zawartych w soku. Dodatkowym atutem urządzenia jest bardzo niski poziom hałasu jaki wydzieli podczas pracy zapewniając spokój pozostałym użytkownikom.

right
right

Łatwość składania i komfort mycia.

Konstrukcja urządzenia pozwala na złożenie i przygotowanie go do pracy w ciągu zaledwie kilku sekund. Mycie urządzenia też nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy rozłożyć elementy wyciskarki i wypłukać je pod bieżącą wodą, bez żmudnego szorowania i czyszczenia trudno dostępnych zakamarków.

right
right

Resztki wyciśniętych owoców i warzyw

Produktem ubocznym wyciskanego soku jest sucha owocowa pulpa. Choć ilość resztek powstałych w wyniku pracy Artnico SP-80 jest minimalna, to jednak można je produktywnie wykorzystać. Wspomniana pulpa jest zupełnie sucha, ale zachowuje swój naturalny aromat i witaminy, dlatego doskonale nadaje się do dekoracji i doprawiana pysznych ciast i deserów.

right

right
right

Zdrowe soki z większą ilością witamin i enzymów

Podsumujmy raz jeszcze korzyści płynące z wyciskania soku w wyciskarce wolnoobrotowej Artnico SX-100: ślimak pracujący na wolnych obrotach i fakt, że nie zastosowano szybkotnących noży do cięcia produktów na małe kawałki, pozwalają wydzielać minimalne ilości ciepła. Dzięki temu sok zachowuje maksimum witamin i wartości odżywczych które nie ulegają degradacji w procesie ekstrakcji. Dziecinnie prosty jest również montaż i demontaż (zajmuje mniej niż 60 sekund), a co za tym idzie – ogólna konserwacja. Pracę uprzyjemnia też szereg przydatnych udogodnień, takich jak przycisk REVERSE czy zatyczka wypływu soku.

Wszystko po to, aby cieszyć się zdrowym, pełnowartościowym ekstraktem. W czasach, kiedy świat pędzi bez wytchnienia soki z wyciskarki Artnico pozwalają złapać niezbędną porcję Witamin i cały czas pozostawać w wysokiej dyspozycji. Są świetnym uzupełnieniem diety sportowców, ale także zwykłych osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia i szukają dodatkowego doładowania przed trudami dnia codziennego. Są gęste, sycące, i orzeźwiające, więc z powodzeniem mogą być zdrowym substytutem jednego z codziennych posiłków. Art Nico to sztuka zdrowego życia. Sprawi, że na nowo odkryjesz przyjemność z robienia własnego, domowego soku.

right right right