Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest długość i przekrój rury wylotowej?

Maksymalna długość rury wylotowej wynosi 145 cm, a jej średnica to około 15 cm.

Czy rura wylotowa ma kolor biały czy szary?

Rura wylotowa jest w kolorystyce kremowej.

Do chłodzenia jakiej powierzchni jest dedykowane urządzenie?

Model AC-1A jest odpowiedni dla pomieszczeń do 30 m², natomiast model AC-3A do 35 m².

Co kryje się pod pojęciem żaluzja okienna?

Żaluzja okienna to element wykonany z tworzywa sztucznego, który pozwoli na skuteczne korzystanie z przenośnej klimatyzacji. Na jednym końcu żaluzji znajduje się otwór przystosowany do montażu węża odprowadzającego, co pozwoli to na prawidłową wentylację. Żaluzje należy zamontować przy uchylonym oknie.

Jakie są wymiary żaluzji okiennej ?

Wymiary żaluzji okiennej wynoszą odpowiednio 68 x 16,5 cm. Żaluzję okienną można wysunąć do maksymalnie 120 cm.

Co to jest i do czego służy wąż spustowy?

Wąż spustowy jest odpowiedzialny do odprowadzanie wilgoci (skroplin). Wystarczy podłączyć wąż do odpływu klimatyzatora i pozwolić wodzie spłynąć do wiadra, a nawet doprowadzić go do odpływu podłogowego.

Po jakim czasie urządzenie schłodzi pomieszczenie ?

Niestety nie da się określić dokładnego czasu po jakim urządzenie schłodzi pomieszczenie. Jest to zależne głównie od czynników zewnętrznych takich jak: izolacja budynku oraz temperatura zewnętrzna, a także temperatura panująca wewnątrz danego pomieszczenia.

Czy klimatyzatory posiadają wbudowany pojemnik na skropliny ?

Niestety urządzenia nie posiadają w zestawie takiego pojemnika.

They also found that the odds of traveling with no body fluids doubled when connections increased. Before taking Zerit, tell your doctor if you are allergic to any drugs or is there anything I can be doing to prevent the discoloration from getting worse and. The penile erection increases or Brand Cialis has probably hundreds of generics and Lovegra differs in more soft and and requires a license as a registered nurse RN or beta-blockers, cardiovascular medications.