Fotele biurowe ArtnicoZanim zdecydujesz się na zakup fotela biurowego dla siebie lub swoich pracowników, weź pod uwagę jak wiele godzin będziesz na nim spędzać. Nie ma sensu więc ryzykować, wybierając pierwszy lepszy model z promocji. Wybór odpowiedniego fotela biurowego nie należy do łatwych wyborów. Na obiad możesz zjeść pierogi lub schabowego, na wakacje pojechać w góry lub nad morze, ale nie będzie to miało większego wpływu na całe Twoje życie. Natomiast fotel, na którym spędzasz przynajmniej 8 godzin dziennie przez dobre kilka lat to coś, co będzie rzutowało na stan Twojego zdrowia, kręgosłupa, barków, czy nadgarsktów w przyszłości.

Fotel Biurowy Elgo Lexa pod względem wizualnym kusi swoim miękkim, bardzo komfortowym wykończeniem. Odpowiednio zaakcentowana linia zagłówka, tylnego oparcia czy siedziska wraz z możliwością zmiany pozycji stworzy dla Ciebie szalenie wygodne siedzisko do pracy i codziennego relaksu. Powierzchnia pokryta stylową ekoskórą na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd.

Wytrzymałe poszycie z Ekoskóry zapewni komfort korzystania z fotela na długie lata. Ponadto utrzymanie czystości będzie łatwe i przyjemne. W przypadku zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i już – gotowe!

Podłokietniki o prawidłowo ustawionej wysokości zapewniają kąt 90 stopni między ramieniem i przedramieniem. Podłokietniki to nie element ozdobny, lecz mają za zadanie zmniejszać obciążenie kręgosłupa i barków w fotelach Artnico zwróciliśmy uwagę na każdy detal który sprawi że wasze zdrowie i wygoda będzie na pierwszym miejscu.
Nie zapomnieliśmy również o zagłówku ze zintegrowaną poduszką która pozwoli na odpoczynek mieśni karku.

5 ramienna noga wyposażona w kółka gwarantuje jego stabilność podczas pracy w biurze. Kółka zamontowane na końcu każdego ramienia ułatwiają przenoszenie fotela. Dodatkowo kółka zostały wyposażone w gumowe elementy zapobiegające rysowaniu podłoża.


Dla większego komfortu fotele Artnico zostały wyposażone w opcje miękkiego pochyłu oparcia dzięki któremu będziesz mógł jeszcze wygodniej odpocząć na nim lub siąść w pozycji półleżącej którą tak lubisz.
Regulowana wysokość siedziska sprawia że dopasujesz fotel i siebie pod każde biurko przy którym przyjdzie ci pracować.

Fotele z funkcją Tilt pozwalają na blokadę siedziska tylko w pozycji pionowej. Zwolnienie zapory skutkuje możliwością dogodnego odchylania oparcia wedle osobistych preferencji. Blokada w pozycji pionowej zapewni idealne ułożenie dla Twojego kręgosłupa!

Niektóre modele foteli Artnico został wyposażone w mechanizm masujący, który pozwala rozluźnić spięte mięśnie. Ustaw tryb masażu o stałej częstotliwości, pulsujący, falujący, bądź tryb mieszany o zmiennym natężeniu i pozwól swoim mięśniom na chwilę relaksu. 6 programów masażu które zrelaksują Cie podczas pracy. Kolejnym udogodnieniem które stworzyliśmy specjalnie dla Was jest podnóżek który możecie wysunąć i przyjąć jeszcze wygodniejszą pozycję.