O marce Artnico

O Marce – Artnico® Polska

Innowacyjność w każdym aspekcie


Sztab projektantów pracujący nad nowymi produktami opatrzonymi znaczkiem Artnico ma jedno jasne polecenie – nie iść na żadne kompromisy, zarówno w kwestii rozwiązań technologicznych, jak i wykorzystania materiałów. Dlatego nasze urządzenia lokowane są wśród produktów tzw. klasy premium. Wyposażone są w większość najnowszych rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z nich będzie nie tylko dziecinnie proste, ale także pełne satysfakcji. Do tworzenia wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne materiały, których eksploatacja nie zatruwa środowiska.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność


Artnico to linia uniwersalnych i w pełni funkcjonalnych produktów, która przed nikim nie stawia ograniczeń. Ich prostota, wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że bez obaw mogą z nich korzystać nawet dzieci.
Wszyscy wykorzystujemy naszą wiedzę fachową z obszarów technologii, ergonomii, codziennego używania produktów i przyzwyczajeń konsumentów, aby poznać Twoje potrzeby i wymyślać nowe rozwiązania, produkty i usługi, które poprawią Twoje codzienne życie.
Jesteśmy świadomi, że słuchanie konsumentów to sposób na oferowanie innowacji, które zmienią ich przyzwyczajenia na lepsze.